Plaša spektra aizsardzība no saules - Wellpert

Plaša spektra aizsardzība pret sauli

Plaša spektra aizsardzība pret sauli

Jutīgai, maigai un alerģiskai ādai aizsardzība pret saules stariem būtu jāizvirza kā prioritāte, jo saules stari ātri vien spēj sakairināt ādu un izraisīt pat daudz nopietnākas ādas problēmas. Standarta risinājums ir krēmi ar UV filtriem. Tomēr, kad ādai ir nepieciešamas īpašas rūpes, speciālistu radīti līdzekļi, kas sniedz plaša spektra aizsardzību, būs īstais risinājums. Bet kā tie darbojas?

KAD MAN VAJADZĒTU LIETOT KRĒMUS AR FILTRU?

Saules aizsarglīdzekļiem vasaras sezonā vajadzētu būt ikviena cilvēka dienaskārtībā. Šajā laikā saule spīd ļoti intensīvi, debesis lielākoties ir skaidras un augstā temperatūra pakļauj mūsu ķermeni saules staru ietekmei. Tieši vasara ir laiks, kad visātrāk iegūt apdegumus un ādas kairinājumu. Tomēr aicinājums lietot krēmus ar filtriem izskan visu gadu, un tam ir pamatots iemesls – lai gan vasara mums ir atstājusi skaistas atmiņas, saules stari joprojām mūs sasniedz – it īpaši ziemā, kad tie atstarojas sniegā un atspīd mums uz ādas. Ja jūsu āda ir jutīga, maiga vai alerģiska, ilgstoša atrašanās saules staros var radīt ļoti nepatīkamas sekas: apsārtumu, kairinājumu, niezi, dedzinošu sajūtu vai pat izsitumus. Šīs sekas var norādīt uz to, ka āda ir jutīga pret saules stariem. Nopietnākos gadījumos sauļošanās var radīt sāpīgus apdegumus, kas īpaši apdraud cilvēkus ar gaišu ādu. Tāpēc saules aizsargkrēmu vajadzētu noteikt par ikdienas nepieciešamību, turklāt problemātiskas ādas gadījumā vispiemērotākā būs plaša spektra aizsardzība.

PRET KĀDA VEIDA STARIEM AIZSARGĀ PLAŠA SPEKTRA FILTRI?

Mūsu āda atrodas saskarē ar dažāda veida stariem. Visbiežāk tiek runāts par šādiem stariem:

  • UVA – visizplatītākie ultravioletie stari. Tie ir kaitīgi, jo spēj piekļūt ādas dziļākajiem slāņiem, kur tie palīdz aktīvi ražot brīvos radikāļus, paātrinot ādas novecošanos un izraisot alerģisku reakciju pret saules stariem;
  • UVB – šī veido niecīgu daļu no stariem, kas nokļūst līdz mums, un pretēji UVA stariem, UVB starus bloķē mākoņi. Tie nokļūst epidermā, kas liek ādai kļūt brūnai, kā arī izraisa apdegumus un alerģiskas reakcijas. Tomēr UVB stariem ir arī kāda pozitīva funkcija – tie palīdz organismā ražot D3 vitamīnu.

Ja saules aizsargkrēms sniedz plaša spektra aizsardzību, tas aizsargā ne tikai pret UVA un UVB stariem, bet arī cita veida stariem, piemēram:

  • HEV jeb augstas enerģijas redzamo gaismu – tā ir redzamā gaisma, tai skaitā zilā gaisma, ko izstaro TV ekrāns, datora monitors un viedtālruņi jeb ierīces, pie kurām mēs pavadām lielāko dienas daļu. HEV gaisma spēj nokļūt ādā, bojājot to un veicinot novecošanos;
  • IR – infrasarkanais starojums, kas ir daļa no saules stariem. Lai gan lielākā daļa šo staru devas, kas mūs sasniedz, paliek uz ādas virsmas, daļa staru var piekļūt dziļākiem ādas slāņiem, ražojot brīvos radikāļus un liekot ādai zaudēt tvirtumu un elastību. IR stari ir viskaitīgākie kuperozai un hiperjutīgai ādai, jo tie vēl vairāk pasliktina šādas ādas stāvokli.

VIENS LĪDZEKLIS, MAKSIMĀLA AIZSARDZĪBA

Mūsdienās, kad pieaug zināšanas par kaitīgo starojumu, ir pieejami līdzekļi, kas iedarbojas daudz plašāk nekā tikai veido aizsargbarjeru pret UV stariem. Plaša spektra saules aizsargkrēms Pharmaceris S BROAD SPECTRUM PROTECTION satur modernu formulu, kas aizsargā arī pret HEV gaismu un samazina infrasarkanā starojuma kaitīgo iedarbību. To ir ieteicams lietot uz jutīgas, maigas un sausas sejas ādas, kam piemīt tendence uz alerģisku reakciju un pigmentācijas veidošanos. Modernās tehnoloģijas mazina kairinājumu, apdegumus, krāsas un pigmentācijas maiņu, saules izraisītus izsitumus un alerģisku reakciju. To var lietot bērniem un zīdaiņiem no 6 mēnešu vecuma. Ieteicams lietot ne tikai vasarā, bet visu gadu.

Wishlist 0
Continue Shopping
0
    0
    Grozs
    Iztukšot grozu
      Scroll to Top