Ādas mitrināšanas ābece - Wellpert

Ādas mitrināšanas ābece – iedarbībai no ārpuses un iekšpuses

Ādas mitrināšanas ābece – iedarbībai no ārpuses un iekšpuses

Raupja, pelēka āda ar redzamām grumbiņām, kā arī izteikti uzņēmīga pret kairinājumu – šie ir tipiskie simptomi, kādi piemīt neatbilstoši mitrinātai ādai. Papildus tam ādai ir velkoša, durstoša un niezoša sajūta… Tas viss ikdienā rada diskomfortu. Parasti ar viena krēma uzklāšanu vien nav pietiekami, lai sniegtu ādai ilgtermiņa atvieglojumu. Ko darīt, lai pēc iespējas ātrāk atjaunotu ādas labo stāvokli? Mums ir gatavs plāns.

NEATBILSTOŠA KOPŠANA

Viens no faktoriem, kas nelabvēlīgi ietekmē ādu, ir kļūdaina tās kopšana. Piemēram, ja jūs attīrāt seju ar pārāk agresīviem līdzekļiem, tostarp ziepēm vai alkoholu saturošiem kosmētikas produktiem, rezultāts var būt nepatīkams. Turklāt pārāk bieža sejas mazgāšana dara vairāk ļauna nekā laba, jo noārda sejas dabisko aizsargslāni. Tāpēc pietiks, ja mazgāsiet seju divreiz dienā. Ņemiet vērā, ka arī ūdens temperatūrai ir nozīme – ūdenim vajadzētu būt remdenam, nevis karstam vai aukstam, jo abos gadījumos āda tiek sausināta un bojāta.

Mitrinošos līdzekļus ieteicams lietot uzreiz pēc sejas un kakla ādas mazgāšanas, jo tie palīdz noturēt mitrumu ādā.1 Svarīga ir arī to regulāra lietošana, jo tas ir galvenais, lai novērstu sausumu nākotnē.

MAINĪGI LAIKAPSTĀKĻI

Vēl viens ādas sausumu veicinošais faktors ir klimata apstākļi. No vienas puses, vēja, sala un sausā ziemas gaisa iedarbība (tas attiecas arī uz apsildāmām telpām) ir postoša, no otras puses – ādu bojā arī bieža saules staru iedarbība un sauļošanās vasarā. Protams, no šādiem laikapstākļiem nevar izvairīties, bet ir svarīgi aizsargāt ādu ar kosmētikas līdzekļiem un apģērbu. Ja, no otras puses, jums šķiet, ka pie vainas ir sausais iekštelpu gaiss mājās, varbūt ir vērts padomāt par labas kvalitātes gaisa mitrinātāja iegādi.

UZTURA KĻŪDAS

Meklējot sausas ādas iemeslus, ir vērts pievērst uzmanību uzturam. Vai jūs lietojat uzturā produktus, kas ir vērtīgo taukvielu avots, piemēram, riekstus, sēklas (linu, saulespuķu, sezama, ķirbju) un augu eļļas? Vai jūs ikdienā dzerat pietiekami daudz šķidruma, tai skaitā ūdeni? Vai jūs savā uzturā iekļaujat dārzeņus un augļus, kas ir ne tikai ūdens, bet arī vērtīgu vitamīnu, minerālvielu un antioksidantu avots? Diemžēl mūsdienās “ātrā”, pārstrādātā pārtika ir ņēmusi virsroku pār svaigiem, vērtīgiem produktiem, kas dabiski veicina visa organisma, tostarp ādas veselību. Tāpēc ir vērtīgi izvēlēties svaigu pārtiku, cik bieži vien iespējams.

SPECIĀLISTA PALĪDZĪBA

Lai gan parasti ādas sausuma iemesli ir diezgan ikdienišķi, tomēr, ja problēma saglabājas ilgstoši un, mainot kopšanu, nav pozitīva iznākuma, ir jāpievērš uzmanība veselības problēmām. Tieši vairogdziedzera darbības traucējumi un diabēts tiek minēti kā sistēmiskas slimības, kas izraisa ādas sausumu. Šādu blakusparādību var izraisīt arī daži medikamenti, piemēram, retinoīdi, beta blokatori, diurētiskie līdzekļi, statīni, kontracepcijas tabletes.2 Tāpēc vienmēr vislabāk ir izlasīt lietošanas pamācību, un, ja lietotie medikamenti izraisa sausu ādu, tad jums ir jāizvēlas atbilstoša ādas kopšana. Protams, jebkurā gadījumā ārstam ir jāturpina jūs uzraudzīt un jāziņo viņam par visiem traucējošiem simptomiem. Arī dermatologa konsultācija nāks par labu.

MITRINĀŠANAS AUGSTSKOLA JEB PROFESIONĀLI PREPARĀTI SAUSAI ĀDAI

Lai mazinātu sausas ādas problēmu, bieži vien nākas eksperimentēt ar kosmētiku. Tirgū ir pieejami krēmi, serumi, spreji un eļļas, un ir nepieciešams laiks, lai atrastu īsto produktu. Tā vietā mēs piedāvājam koncentrēties uz profesionāliem risinājumiem, kuru augsto efektivitāti ir pierādījuši pētījumi.

MAIGA, BET EFEKTĪVA TĪRĪŠANA

Pirmkārt, iesākumā izvēlieties maigus attīrošos līdzekļus, kas ne tikai perfekti attīrīs jūsu ādu un padarīs to svaigu, bet arī mitrinās to un ļaus tai justies patīkami. Piemērs tam ir mitrinošā fizioloģiskā sejas mazgāšanas želeja PHYSIOPURIC-GEL no Pharmaceris A sērijas, kas ir piemērota jutīgai ādai ar noslieci uz kairinājumu un alerģijām. Tās sastāvā ir mango vasks, kas izceļas ar intensīvām mitrinošām īpašībām, tā dziļi iesūcas ādā un mitrina ādas slāņus, kā arī aizsargā un atjauno epidermu. Vērtīga mitrinoša sastāvdaļa ir arī Fito-hydrator®, kas lieliski notur un pastāvīgi saglabā ūdeni epidermā, izlīdzina un atjauno ādas zaudēto tvirtumu un elastību. Turklāt želeja satur alantoīnu un D-pantenolu, kam piemīt nomierinoša un atjaunojoša iedarbība. Tā divējādā aktīvā formula ļauj to lietot ar ūdeni vai bez tā.

Katras attīrīšanas procedūras kulminācija ir ādas tonizēšana, t.i., tās optimālā pH līmeņa atjaunošana. Šim mērķim lieliski piemērots būs Pharmaceris A mitrinošais un nomierinošai toniks PURI-SENSILIQUE. Tā sastāvā esošā inovatīvā IMMUNO-PREBIOTIC formula mazina kairinājumu un ādas hiperjutīgumu. Savukārt hialuronskābe ir viena no labāk zināmajām sastāvdaļām, kas notur ūdeni epidermā, sniedzot ādai ilgstošu komforta sajūtu, kā arī padarot to elastīgu un tvirtu. Turklāt tas apvieno kolagēna un elastīna šķiedras dermā, piešķirot jauneklīgāku izskatu.

ĪPAŠAS IEDARBĪBAS MITRINOŠS KRĒMS

Ja jūsu āda ir ļoti sausa un viegli pakļaujas kairinājumam, ar parastu mitrinošo līdzekli var nepietikt. Tāpēc mēs piedāvājam hialuronskābidi-2, ko satur Hyaluro-SENSILIUM Pharmaceris A sejas krēms uz ūdens bāzes. Līdzeklis ir unikāls, jo tam ir divējāda – lielmolekulārā un mazmolekulārā hialuronskābes iedarbība -, un tā ir bioloģiski saderīga ar cilvēka ādā dabiski sastopamo skābi. Pateicoties tam, krēms mitrina ādu vairākos līmeņos, mazinot diskomfortu un sasprindzinājumu. Papildu ilglaicīgu mitrināšanas efektu nodrošina 3 % pro-glucoseZe ar spēcīgām hidroskopiskām īpašībām – tā efektīvi notur ūdeni un paaugstina mitrināšanas līmeni raga slānī. Tas vēl nav viss, jo Immuno-Prebiotic un Leukne-barrier formulas atjauno bojāto ādas aizsargbarjeru, mazinot kairinājumus un novēršot jaunu kairinājumu veidošanos. Pēc lietošanas āda ir izlīdzināta, mitrināta, nomierināta un atjaunota.

Tāpēc ir vērts visaptveroši pievērsties ādas sausuma tēmai. Ir pieejami daudzi labi dermokosmētikas līdzekļi, bet jums ir jārūpējas par vispārējo ķermeņa stāvokli, īpaši par uzturu un atbilstošu mitrināšanu. Pateicoties tam, jūs drīz redzēsiet un sajutīsiet atšķirību!

 

BIBLIOGRĀFIJA:
Dermatologa galvenie ieteikumi, kā atvieglot sausas ādas sajūtu. https://www.aad.org/public/everyday-care/skin-care-basics/dry/dermatologists-tips-relieve-dry-skin Apmeklēts: 2023. gada 13. martā
Silver N. Dry Skin on the Face: Causes, Treatments, and More. https://www.healthline.com/health/beauty-skin-care/skin-care#treatment opfschmerz.pdf?__blob=publicationFile

Wishlist 0
Continue Shopping
0
    0
    Grozs
    Iztukšot grozu
      Scroll to Top