Iepazīsties ar mums un mūsu komandu - Wellpert

Par mums

Wellpert ideja radās pandēmijas apstākļos, vēloties plašāk sazināties un piedāvāt vairāk īpašu produktu saviem klientiem nekā līdz tam. Lai gan Wellpert nosaukums ir pavisam jauns, tā pamatā ir uzņēmums ar gandrīz 30 gadu ilgu pastāvēšanas vēsturi un pieredzi Latvijā, kura kodols ir profesionāla un zinoša komanda.

Atpazīsiet mūs pēc jau sen zināmiem un iecienītiem zīmoliem, kam esam oficiālais izplatītājs Latvijā: dermokosmētika Pharmaceris, jūras ūdens Humer, plāksteri Urgo, magnijs Magnesium Diasporal, veselīgie batoniņi Hematogenas Vita+, un vēl daudzi citi.

Lojalitāte

Lietpratība

Virtuāls, bet tuvs

• Lojalitāte: lai radītu lojālo Klientu loku, kurus lutināsim ar īpašiem piedāvājumiem, aicinām izmantot mūsu ekspertu padomus.

• Lietpratība: 30 gadu ilga pieredze farmācijas nozarē Latvijā ar profesionālu un kompetentu komandu, kurai ir ilgstošs stāžs tirdzniecības un mārketinga jomā, un ne tikai. Ciešā sadarbībā ar produktu ražotājiem spējam sniegt atbildes pat uz āķīgākajiem jautājumiem. Regulāri meklējam sadarbības iespējas arī dažādiem nozares profesionāļiem, lai sniegtu Jums aktuālu informāciju par jaunumiem veselības jomā.

• Virtuāls, bet tuvs: mudinām klientus sazināties ar mums. Mums ir svarīga Jūsu pašsajūta.

Fotogrāfijā sveicienus Jums sūta Wellpert komanda no mūsu noliktavas Rīgā.

Wishlist 0
Continue Shopping
Paziņot Mēs jūs informēsim, kad prece būs noliktavā. Lūdzu, zemāk atstājiet savu e-pasta adresi.
0
    0
    Grozs
    Iztukšot grozu
      Scroll to Top