Magnesium Diasporal magnijs - Wellpert

Magnesium Diasporal

Magnijs piedalās vairāk nekā 300 dažādās ķīmiskās reakcijās un tiek tērēts jebkuras, pat vissīkākās, kustības laikā – gan fiziskas, gan garīgas. Magnijs ir viena no minerālvielām, kas nodrošina, lai nervu sistēma nebūtu pārlieku uzbudināta. Ja magnija trūkst, organisms kļūst stresa uzņēmīgāks, kā arī šūnas tiek aktivētas pārlieku spēcīgi, rezultātā nervi pastiprināti sūta impulsus muskuļiem, izraisot spēcīgas kontrakcijas. Ja cilvēkam magnija ir par maz, parādās muskuļu krampji – visbiežāk kāju ikros – un tirpšana, uz magnija deficītu var norādīt arī ātra nogurdināmība un nespēks, nervozitāte, miega traucējumi, galvassāpes, koncentrēšanās grūtības.

Magnesium Diasporal® satur organisko magnija citrātu, kas dabiski sastopams cilvēka organismā. Tāpēc tas ir īpaši bioloģiski saderīgs, kam pateicoties viegli uzsūcas organismā un ātri iedarbojas. Papildus mūsu produktu klāstā atradīsi arī magnija kompleksu muskuļiem un nerviem ar B grupas vitamīniem, kā arī magnija kompleksu kauliem ar D un K vitamīniem – kas ir ne tikai vērtīgs, bet arī gards magnija avots!
Magnijs ir īpaši svarīgs sportistiem, grūtniecēm, cilvēkiem ar aktīvu dzīvesveidu, cilvēkiem ar magnija deficītu, trūkumu u.tml.

Magnesium Diasporal® ražotājs Protina ir neatkarīgs ģimenes uzņēmums, kas vairāk nekā 100 gadus ir pazīstams kā augstas kvalitātes organisko minerālvielu eksperts.

PRO līnija – produkti nerviem un kauliem

Uztura bagātinātāji. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Wishlist 0
Continue Shopping
Paziņot Mēs jūs informēsim, kad prece būs noliktavā. Lūdzu, zemāk atstājiet savu e-pasta adresi.
0
    0
    Grozs
    Iztukšot grozu
      Scroll to Top