Magnesium Diasporal magnijs - Wellpert

Magnesium Diasporal

Magnijs piedalās vairāk nekā 300 dažādās ķīmiskās reakcijās un tiek tērēts jebkuras, pat vissīkākās, kustības laikā – gan fiziskas, gan garīgas. Magnijs ir viena no minerālvielām, kas nodrošina, lai nervu sistēma nebūtu pārlieku uzbudināta. Ja magnija trūkst, organisms kļūst stresa uzņēmīgāks, kā arī šūnas tiek aktivētas pārlieku spēcīgi, rezultātā nervi pastiprināti sūta impulsus muskuļiem, izraisot spēcīgas kontrakcijas. Ja cilvēkam magnija ir par maz, parādās muskuļu krampji – visbiežāk kāju ikros – un tirpšana, uz magnija deficītu var norādīt arī ātra nogurdināmība un nespēks, nervozitāte, miega traucējumi, galvassāpes, koncentrēšanās grūtības.

Magnesium Diasporal® satur organisko magnija citrātu, kas dabiski sastopams cilvēka organismā. Tāpēc tas ir īpaši bioloģiski saderīgs, kam pateicoties viegli uzsūcas organismā un ātri iedarbojas. 
Magnesium Diasporal® ražotājs Protina ir neatkarīgs ģimenes uzņēmums, kas vairāk nekā 100 gadus ir pazīstams kā augstas kvalitātes organisko minerālvielu eksperts.

Uztura bagātinātāji. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Shopping Cart
Wishlist 0
Continue Shopping
0
    0
    Grozs
    Iztukšot grozu