Clinic Way pretnovecošanās kosmētika - Wellpert

Clinic Way

Dr Irena Eris CLINIC WAY Ultra Sensitive Skin ir jauna dermatoloģiskās kosmētikas līnija, kas atjauno ādu un aizkavē tās novecošanās procesus, pareizi rūpējoties par īpaši jutīgu ādu sievietēm jebkurā vecumā.
Līdzekļi, kuru pamatā ir revolucionārais un unikālais FGF1 LMS™ ĀDAS ATJAUNOŠANĀS REAKTIVATORS ar unikālu ādai nepieciešamo vielu transportēšanas Lipo-Sphere tehnoloģiju efektīvi cīnās pret grumbām. Formula bagātināta ar Aqua Calcis jutīgas un alerģiskas ādas aprūpei. Visām formulām ir veikta daudzpakāpju testēšana Dr Irena Eris Zinātnes un pētniecības centrā, un tās tikušas apstiprinātas klīnisko ārstu uzraudzībā veiktos pētījumos.

Sejas krēmi

Ādas novecošanās sākas ar neredzamām izmaiņām vecumā starp 25 un 30 gadiem, bet visredzamākā šī procesa pazīme ir sejas grumbu parādīšanās. Grumbu dziļums un to rašanās intensitāte ir atkarīga no vecuma. Ņemot vērā katru ādas novecošanās procesa stadiju, esam izstrādājuši piecas ādas kopšanas līdzekļu līnijas, kas atbilst dažāda veida grumbām, kuras rodas dažādos vecumos.

Dienas krēmi

Nakts krēmi

Acu krēmi

Specializētie produkti

Komplekti

Wishlist 0
Continue Shopping
Paziņot Mēs jūs informēsim, kad prece būs noliktavā. Lūdzu, zemāk atstājiet savu e-pasta adresi.
0
    0
    Grozs
    Iztukšot grozu
      Scroll to Top