Galvas ādas skrubis un tā lietošana - Wellpert

Galvas ādas skrubis – kā un kad to lietot?

Galvas ādas skrubis – kā un kad to lietot?

Pīlings ir gan procedūra, gan kopjošā produkta nosaukums, kas jau izsenis zināms kosmetoloģijā. Tas noloba epidermas šūnas, izmantojot atbilstošas sastāvdaļas, ideāli – dabiskas izcelsmes. Tradicionālā pīlinga gadījumā tās būs pīlinga daļiņas, savukārt enzimātiskajā pīlingā tās ir vielas, kas sašķīdina nedzīvās šūnas, atvieglojot to noņemšanu. Rezultātā āda tiek pamatīgi attīrīta un sagatavota nākamajiem soļiem. Atsevišķa pīlinga kategorija, kas sniedz ļoti līdzīgu efektu, ir galvas ādas pīlings. Kas tas ir un kad tas būtu jāizvēlas?

GALVAS ĀDAS SKRUBIS – KAS PAR TO BŪTU JĀZINA?

Skrubis galvai ir mazāk izplatīts, nekā sejai vai visam ķermenim. Tomēr, ja to pareizi veic, izmantojot atbilstošus kosmētiskos līdzekļus, tas var uzlabot galvas ādas stāvokli un spēcināt matus. Nepareiza nedzīvo ādas šūnu nolobīšana var ietekmēt visu ķermeni, tai skaitā galvas ādu. Uz galvas ādas virsmas palikušie netīrumi kopā ar sebuma, matu veidošanas līdzekļu palieku, putekļu un citām daļiņām bloķē matu folikulu izejas, kā rezultātā mati paliek vājāki. Un šī iemesla dēļ mati ir vairāk pakļauti bojājumiem un izkrišanai. Papildus tam, netīrumi, kas uzkrājas uz galvas ādas, būtiski liedz iespēju barības vielām, kas ir mazgāšanas un kopšanas līdzekļu sastāvā, nonākt dziļākajos ādas slāņos, rezultātā galvas ādas stāvoklis vēl vairāk pasliktinās. Ja lietojat tikai šampūnu, bet neizvēlaties citus matu un galvas ādas kopšanas produktus, tas var būt nepietiekami, lai pamatīgi attīrītu galvas ādu un atbrīvotu tās virsmu no netīrumiem. Sistemātisks attīrošais pīlings ir efektīvs risinājums.

GALVAS ĀDAS SKRUBIS – JŪSU IESPĒJA IEGŪT VESELĪGUS UN MIRDZOŠUS MATUS!

Tie, kuri sapņo par veselīgiem, spēcīgiem matiem un labu galvas ādas stāvokli, skrubis galvas ādas attīrīšanai būtu jāpievieno bieži lietojamo kopjošo līdzekļu sarakstam. To sistemātiski lietojot, jūs varat sasniegt ievērojamus rezultātus abās jomās. Svarīgi ir ne tikai regulāri rūpēties par galvas ādu, bet arī izvēlēties atbilstošus kopjošos produktus un metodes, lai pīlings būtu efektīvs. Veicot galvas ādas pīlingu mājās, vislabāk izvēlēties specializētus produktus – dermokosmētiku, kas, pateicoties īpaši atlasītām aktīvajām vielām, dziļi attīra galvas ādu un ir tai pilnīgi droši. Šāds produkts ir, piemēram, attīrošais triholoģiskais pīlings no Pharmaceris H līnijas, kas papildus palīdz cīnīties pret tādām galvas ādas problēmām kā blaugznas, pārmērīga matu izkrišana vai seborejiskais dermatīts. Tas nesatur spēcīgas vielas, kas var kairināt galvas ādu, bet satur sastāvdaļas, kas saudzē galvas ādu, mitrina un baro to, tas arī ļauj droši attīrīt galvas ādas virsmu no netīrumiem, atbloķējot matu folikulus un novēršot galvas ādas problēmu atkārtošanos. Lai iedarbība būtu patiešām efektīva, galvas ādas skrubis ir jāapvieno ar galvas ādas masāžu.

Rezultātā āda tiks pamatīgi attīrīta. Bet tas nav vienīgais iemesls. Rūpīga galvas masāža uzlabo asinscirkulāciju ap matu saknēm, kā rezultātā tiek stimulēta matu augšana. Turklāt tā palīdz uzsūkties matu kopšanas produktos esošajām barības vielām, līdz ar ko galvas āda un matu folikuli tiek pabaroti. Tāpēc ir vērts veltīt laiku rūpīgam pīlingam vismaz reizi nedēļā.

Wishlist 0
Continue Shopping
Paziņot Mēs jūs informēsim, kad prece būs noliktavā. Lūdzu, zemāk atstājiet savu e-pasta adresi.
0
    0
    Grozs
    Iztukšot grozu
      Scroll to Top