Hialuronskābes nozīme ikdienas ādas kopšanā - Wellpert

Hialuronskābe – atvieglojums saspringtai ādai

Hialuronskābe – atvieglojums saspringtai ādai

Hialuronskābe ir viela, kas pazīstama ar savām mitrinošajām, pretgrumbu un piepildošajām īpašībām un tiek plaši lietota kosmētikā, estētiskajā kosmetoloģijā un medicīnā. Kā vislabāk izmantot hialuronskābes īpašības sausas un saspringtas ādas ikdienas kopšanā?

Sausa āda rada diskomfortu un nepatīkamu, saspringtu sajūtu. Tā var plaisāt un lobīties, izmisīgi vēloties mitrināšanu. Sausai ādai var būt dažādi cēloņi: organisma atūdeņošanās, dabiskā hidrolipīdu aizsargslāņa darbības traucējumi vai vitamīnu, minerālvielu un tauku trūkums uzturā. Ilgtermiņā sausas ādas stāvokli noteikti uzlabos pilnvērtīgs uzturs, ķermeņa mitrināšana un atbilstošu vitamīnu uzņemšana, taču īstermiņā būs nepieciešama intensīva mitrinoša kopšana.

Šādā situācijā palīdzēs hialuronskābe un tās intensīvi higroskopiskās (ūdeni saistošās) īpašības. Ne velti hialuronskābi dēvē par jaunības eliksīru. Šī cilvēka organismā dabiski sastopamā viela ir nozīmīga ūdens saistīšanai ķermeņa šūnās, nepieļaujot tā pārmērīgu zudumu. Tā ir arī ādas, acs stiklķermeņa un sinoviālā šķidruma sastāvdaļa. Laikam ritot, hialuronskābe organismā sadalās un tās daudzums mazinās, tas ietekmē ādas stāvokli, mazina tās tvirtumu un izraisa grumbu veidošanos.

Kosmētika ar hialuronskābi

Hialuronskābe iedarbojas uz saspringtu un dehidratētu ādu kā mitrinoša komprese, sniedzot tai tūlītēju atvieglojumu. Hialuronskābi saturoša kosmētika ir īpaši ieteicama jutīgai un alerģiskai ādai, jo āda ar īpašām vajadzībām ļoti viegli uzņem šo dabisko vielu. Ūdens bāzes krēms ar hialuronskābi di-2 Pharmaceris HYALURO-SENSILIUM ir lielisks risinājums ādai, kurai ir nepieciešama tūlītēja intensīva mitrināšana un aizsardzība pret destruktīviem ārējiem faktoriem. Formula ar koncentrētu iedarbību satur augstas un zemas molekulmasas hialuronskābi, tādējādi tā vispusīgi mitrina ādu daudzos līmeņos. 3% pro-glucoseZe saista ūdeni epidermas šūnās, acumirklī mazinot ādas sasprindzinājuma un raupjuma sajūtu. Krēms satur imūnprebiotisko formulu, tas nozīmē, ka tajā ir vielas, kas palīdz atjaunot dabisko baktēriju floru un veicina ādas stāvokļa uzlabošanos.

Pharmaceris HYALURO-SENSILIUM krēms ir lielisks risinājums īpaši jutīgai ādai, kurai ir nosliece uz alerģijām, sausumu, kurai ir redzamas novecošanās pazīmes, kā arī ādai, kas ir pakļauta kairinājumam, ko rada ārējie apstākļi ‒ vējš, sauss gaiss apsildītās vai kondicionētās telpās.

Pharmaceris A līnijas produkti, kas ir paredzēti alerģiskai un jutīgai ādai, ir klīniski un dermatoloģiski testēti, tas nozīmē, ka tie ir droši cilvēkiem, kuru āda ir īpaši pakļauta hidrolipīdu līdzsvara traucējumiem, spriedzes sajūtai un alerģiskām reakcijām. HYALURO-SENSILIUM krēma efektivitāti apstiprina in vivo testi, kas ir veikti Dr. Irena Eris Zinātnes un pētniecības centrā pēc divu nedēļu ilgas ūdens bāzes krēma lietošanas. Pētījumi liecina par ādas stāvokļa uzlabošanos, tās izlīdzināšanu, barošanu, atjaunošanos, aizsardzību pret izžūšanu, kā arī jūtamu atvieglojumu un audu intensīvu mitrināšanu.

Wishlist 0
Continue Shopping
Paziņot Mēs jūs informēsim, kad prece būs noliktavā. Lūdzu, zemāk atstājiet savu e-pasta adresi.
0
    0
    Grozs
    Iztukšot grozu
      Scroll to Top