Dr Irena Eris dekoratīvā kosmētika - Wellpert

Dr IRENA ERIS Luxe

Augstas klases zīmola Dr. Irena Eris produkti ir radīti ar lielu aizrautību un degsmi skaistumkopšanā.
Revolucionārās formulas ir izstrādātas, balstoties uz pašu pieteiktiem patentiem, inovatīvām tehnoloģijām un labākajām, bieži vien grūti pieejamām sastāvdaļām. Pateicoties dažādu jomu ekspertu grupas darbības sinerģijai, šie skaistumkopšanas produkti izceļas un tiek ļoti atzinīgi novērtēti savā nozarē jau gadiem.
Dr Irena Eris ir zīmols, kas radīts sievietēm, kuras apzinās savu skaistumu un augstu vērtē augstu kvalitāti.

Aquality

ABSOLŪTA MITRINĀŠANAS KVALITĀTE

Zīmola Dr Irena Eris līnija AQUALITY nodrošina jaunu hidratācijas līmeni, pateicoties jaunās paaudzes sastāvdaļai – ɣ-poliglutamīnskābe (ɣ-PGA), kas ir 5 reizes* efektīvāks mitrinātājs kā hialuronskābe. Šī dziļi mitrinošā sistēma, kas izstrādāta Dr. Irena Eris Zinātnes un pētniecības centrā, izmanto novatorisku bioloģiski saderīgu nesējsistēmu, kas darbojas kā magnēts H2O molekulām, kas garantē intensīvu, ilgstošu mitrināšanu un pretgrumbu iedarbību visos ādas slāņos.

Institute Solutions

Luksusa kosmētikas produktu sērija, iedvesmojusies no profesionālām procedūrām, kas tiek veiktas Dr Irena Eris Kosmētikas institūtos. To pamatā ir Dr Irena Eris Zinātnes un pētniecības centra zinātniskie sasniegumi. Šo darbību sinerģijas rezultātā tiek izstrādāti produkti, kas pārsniedz ierasto kosmētiku, apvienojot zinātni un estētisko medicīnu, un nodrošinot tūlītējus, redzamus rezultātus un optimālus aprūpes ieguvumus.

Lumissima

ABSOLŪTS MIRDZUMS. NĒ GRUMBIŅĀM.

Inovatīva, atjaunojoša kosmētikas līnija, kas efektīvi cīnās ar ādas krāsas izmaiņām, izlīdzina toni un smalki izgaismo ādu.
Unikālā Signal Matrixyls (zemas molekulmasas peptīdi) un Pigment-Block kompleksa kombinācija samazina pigmentācijas plankumus un grumbas, izlīdzina ādas toni un atjauno sejas dabisko mirdzumu, sniedz manāmi jaunāku izskatu.
Šī sērija paredzēta ādai ar nevienmērīgu pigmentāciju, ko izraisa ārēji faktori (UV starojums), hormonālie vai dabiskie novecošanās procesi, kā arī ādai, kurai nepieciešams mirdzums, atjaunošana un revitalizācija.

Volumeric

STRUKTURĀLA GRUMBU NOSTIPRINĀŠANA UN PIEPILDĪŠANA.

Kosmētikas līnija, kas intensīvi nostiprina ādu un atjauno zaudēto apjomu sejai, pateicoties divvirzienu grumbu modelēšanas sinerģijai. Tā unikālais Telomere-Lift komplekss garantē pretgrumbu lipo-piepildīšanas efektu, uzlabojot sejas ārējo struktūru un ierosina dziļus reģenerējošus procesus molekulārā līmenī (telomēru stabilizācija, šūnu dzīves cikla pagarināšana*), tādējādi samazinot grumbas un atjaunojot sejas kontūru.
Līnija paredzēta ādai ar redzamām grumbām un nelīdzenumiem, ko papildus akcentē pakāpenisks sejas apjoma zudums, un ādai, kurai nepieciešams spēcīgs nostiprinošs un grumbu piepildošs efekts.

Dr IRENA ERIS dekoratīvā kosmētika

Dr Irena Eris grims ir ādas kopšanas rituāla turpinājums, kas bagātināts ar intensīviem pigmentiem un novatoriskām formulām, kas iekļautas kosmētikas līdzekļos.
Sievietēm, kuras sagaida, ka grims nozīmē ne tikai krāsu, bet arī ādas kopšanu.
Visi produkti ir dermatoloģiski, acīm paredzētie arī oftalmoloģiski testēti!

Izteiksmīgākām acīm
Valdzinošākām lūpām
Mirdzošākai sejas ādai
Komplekti
Wishlist 0
Continue Shopping
Paziņot Mēs jūs informēsim, kad prece būs noliktavā. Lūdzu, zemāk atstājiet savu e-pasta adresi.
0
    0
    Grozs
    Iztukšot grozu
      Scroll to Top