Smoga ietekmi var kontrolēt - Wellpert

Smoga ietekmi uz ādu VAR KONTROLĒT.

Smoga ietekmi uz ādu VAR KONTROLĒT.

Smogs un UV stari pamatīgi kaitē ne tikai mūsu veselībai, bet arī ādai! Dzīvojot pilsētā mēs ik dienu cīnāmies pret piesārņota gaisa ietekmi.

Pētījumi rāda, ka gaisa piesārņojums būtiski ietekmē ne tikai mūsu veselību un labbūtību, bet arī ādas stāvokli. Rūpējoties par ādu ar antioksidantiem bagātinātu kosmētiku, kas aizsargā pret piesārņojumu, mēs varam mazināt pilsētas vides kaitīgo ietekmi.

Piesārņojums pakļauj ādas dabisko aizsargslāni alerģiskām reakcijām, piemēram, atopiskajam dermatītam, ekzēmai, psoriāzei un aknei. Toksīnu klātbūtne izraisa kairinājumu, hiperpigmentāciju un lielāku uzņēmību pret brīvajiem radikāļiem. Teju 90 % ādas priekšlaicīgas novecošanās simptomu var attiecināt uz piesārņotas vides ietekmi. Atņemot ādai dabisko skābekli, tiek samazināts kolagēna līmenis, kā rezultātā āda kļūst neelastīga un zaudē tvirtumu. Tā kļūst dehidratēta, raupja un jutīgāka pret sliktiem laikapstākļiem. Kā pret to cīnīties?

Ļoti ilgi esam pievēruši acis uz citiem vides nelabvēlīgajiem faktoriem, pievēršot uzmanību tikai UV staru ietekmei. Tomēr mūsdienās arvien nozīmīgāk kļūst tas, kā gaisa kvalitāte ietekmē mūsu dzīvi – mēs uzraugām piesārņojuma līmeni, valkājam maskas, kas aizsargā pret smogu, un sev apkārt arvien vairāk vēlamies augus, kam piemīt gaisu attīrošas īpašības. Taču vai mēs pievēršam tikpat lielu uzmanību rūpēm par ādu, kas ik dienu saskaras ar smoga ietekmi? Āda mūs aizsargā pret vides ietekmi, tā uzsūc piesārņojošos elementus un notur tos sevī. Tāpēc lai aizsargātu ādu, šī jutīgā barjera ir maksimāli jābaro un jāatbalsta. Ko mēs varam darīt, lai mūsu aizsargmehānismus padarītu efektīvus? Mums ir jāatceras, ka gaisā ir augsts bīstamu piesārņojošo vielu līmenis, tāpēc ir svarīgi atcerēties par regulārām rūpēm par ādu un tās aizsargbarjeru. Šajā gadījumā var palīdzēt īpaši izstrādāti kosmētikas līdzekļi, kas pasargā pret piesārņojumu un UV staru iedarbību, tādējādi apmierinot pilsētas dzīves izraisītas vajadzības. Preparāti, kas satur antioksidantus, atjaunojošas, aizsargājošas un attīrošas vielas, izveido efektīvu barjeru pret smogu un mazina sliktas gaisa kvalitātes radītu ietekmi.

Tieši tādas īpašības piemīt krēmam Dr Irena Eris C L I N I C WAY ANTI-POLLUTION SPF 50 Dermo-aizsargājošs pretnovecošanās krēms dienai. Tas ir lieliska dekoratīvās kosmētikas bāze, ko lietot visu gadu, bet jo īpaši palīdzēs reizēs, kad gaisa piesārņojums ir īpaši augsts. Krēms aizsargā ādu pret smogu, kaitīgajiem saules stariem un brīvajiem radikāļiem visas dienas garumā. Tas arī efektīvi aizkavē novecošanās procesu, mazina oksidatīvo stresu un kairinājumu. Inovatīva sastāvdaļa, kas izstrādāta Dr Irena Eris Laboratories un balstīta uz Puri-City tehnoloģiju, izveido papildu neredzamu aizsargslāni, bloķējot iespēju pat niecīgākajām smoga daļiņām nokļūt ādas dziļākajos slāņos. Ar patentu aizsargātas sastāvdaļas acumirklī aktivizē atjaunojošos mehānismus, manāmi nogludina krunciņas un uzlabo ādas elastību. Krēms satur koncentrētu augu ekstraktu kompleksu, kam piemīt detoksificējošs efekts, tas atjauno mirdzumu un piešķir ādai veselīgu izskatu. Jaunā kosmētikas līnija pilsētniecēm ir zīmola Dr Irena Eris risinājums, kas nodrošina rūpes par ādu, kuru bojā piesārņojuma ietekme, turklāt līnija ir neaizstājams risinājums ikvienai sievietei, kam nepieciešama ilgstoša aizsardzība pret pilsētas vides kaitīgajiem faktoriem: toksīniem, ātru dzīves ritmu un ikdienas stresu.

Wishlist 0
Continue Shopping
Paziņot Mēs jūs informēsim, kad prece būs noliktavā. Lūdzu, zemāk atstājiet savu e-pasta adresi.
0
    0
    Grozs
    Iztukšot grozu
      Scroll to Top