Magnijs un B vitamīni stressa gadījumiem - Wellpert

STRESS UN SPRIEDZE – magnija un B grupas vitamīnu loma

STRESS UN SPRIEDZE – magnija un B grupas vitamīnu loma

Kā stress ietekmē mūsu muskuļus un nervus?

Ar augstām prasībām darbam un enerģiju, kas nepieciešama, lai rūpētos par mūsu bērniem un mājsaimniecību, nemaz nerunājot par digitālo mediju uzbrukumu, mūsu ikdiena bieži pakļauj mūs milzīgam spiedienam. Ja stresa periodos mūsu nervi ir pakļauti spriedzei, mūsu muskuļi var kļūt saspringti. Tas tāpēc, ka muskuļu kontrakcijas tieši kontrolē nervu sistēma. Rezultātā – vienmēr, kad esam stresā, mēs to varam sajust arī savos muskuļos.

Bet ir kaut kas, ko cilvēki var darīt savu muskuļu un nervu labā, izjūtot spriedzi.

KĀ MĒS VARAM PALĪDZĒT SAVAM ORGANISMAM SAMAZINĀT STRESU?

Kad ķermenis ir pakļauts stresam, var rasties ar stresu saistīta spriedze, “Text neck” jeb “saziņas kakla” sindroms, iekšēja spriedze un bezmiegs. To var novērst, iekļaujot vairāk vingrinājumu mūsu ikdienas rutīnā. Turklāt ķermenim jāsaņem pietiekams daudzums magnija un B grupas vitamīnu.

LIELA DEVA MAGNIJA  KĀDU ATBALSTU TAS SNIEDZ MŪSU MUSKUĻIEM?

Magnijs regulē impulsu pārvadi starp nerviem un muskuļiem, nodrošinot mūsu muskuļu nevainojamu darbību. Tas kavē stresa hormonu, piemēram, adrenalīna, izdalīšanos, magnijs ir iesaistīts arī enerģijas ieguves vielmaiņā.

Ķermenis stresa periodos patērē ievērojami vairāk magnija, kā rezultātā palielinās nepieciešamība pēc šīs minerālvielas.

B VITAMĪNA KOMPLEKSS  KĀ TAS PALĪDZ ATSLĀBINĀT MŪSU NERVUS?

Uz nervu darbību attiecināmie vitamīni B1, B2, B6 un B12 veicina normālu nervu sistēmas darbību un enerģijas ieguves vielmaiņu. Tāpēc stresa vai lielas spriedzes situācijās mums ir nepieciešams vairāk šo B grupas vitamīnu.

Tātad, nodrošinot organismam pietiekamu magnija un B grupas vitamīnu daudzumu, Jūs jau darāt daudz, lai cīnītos pret stresu un atslābinātu nervus.

Wishlist 0
Continue Shopping
Paziņot Mēs jūs informēsim, kad prece būs noliktavā. Lūdzu, zemāk atstājiet savu e-pasta adresi.
0
    0
    Grozs
    Iztukšot grozu
      Scroll to Top